Aktualności

Nowy numer Handball Polska

11 kwiecień 2015, 12:48:14
Ukazał się nowy numer miesięcznika Handball Polska - dostępny w sieciach EMPiK i Kolporter.

Ukazał się nr 95 magazynu "Handball Polska". Czasopismo jest dystrybuowane w sieci Kolportera oraz w salonach EMPiK. Można je również nabyć w siedzibie Związku. Zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnym konkursie. Tym razem nagroda jest jedna - voucher dla 2 osób na 2 noclegi ze śniadaniem ufundowany przez Warsaw International Airport Hotel.

Najnowszy numer otwiera obszerny wywiad z Andrzejem Kraśnickim. Prezes ZPRP opowiada o swoich wrażeniach z mistrzostw świata w Katarze, pracy trenera Michaela Bieglera w HSV Hamburg oraz planach reprezentacji Polski na najbliższe miesiące.

Uruchomione, w pierwszy dzień wiosny, zegary w Warszawie i w Gdańsku, dały sygnał, że do rozpoczęcia EHF Euro 2016 pozostało równo 300 dni. Wkrótce rozpocznie się sprzedaż biletów na tę imprezę. Dlatego zawczasu warto o tym pomyśleć.

W obu PGNiG Superligach rozgrywki weszły w fazę play off. Na naszych łamach podsumowujemy rundę zasadniczą. Jakkolwiek zgodnie z tradycją ostatnich lat wśród panów dominowały zespoły Vive i Wisły, to już u kobiet trudno wskazać choć jedną drużynę, którą wyraźnie sama nadawała rytm rywalkom.

Zanim poznamy mistrzów kraju czekają nas emocje związane z PGNiG Pucharem Polski Final Four. Na warszawskim Torwarze zobaczymy niemal w komplecie drużynę brązowych medalistów mistrzostw świata w Katarze. Tym razem reprezentanci kraju wystąpią w klubowych zespołach, ale emocji nie powinno zabraknąć. Przedstawiamy sylwetkę jednego z naszych herosów. Niewiele brakowałoby, aby Kamil Syprzak został... wioślarzem.

Biało-czerwonych, przygotowujących się do styczniowych mistrzostw Europy, zobaczymy w test-turnieju. W Krakowie i w Katowicach ich przeciwnikami będą ekipy Rumunii, Egiptu i Brazylii.

Piórem Władysława Zieleśkiewicza opisujemy historyczne „horrory” z udziałem reprezentacji Polski. Ten z Hiszpanią w Katarze nie był przecież pierwszym.

źródło: ZPRP
Reklamacreated by:input.com.pl