Aktualności

Wielka mobilizacja kibiców!

30 marzec 2015, 16:20:55, Superliga
Już w czwartek arcyważny mecz Ruchu z Vistalem Gdynia.

KPR Ruch Chorzów zmierzy się w bardzo ważnym spotkaniu 1/4 play-off Superligi z Vistalem Gdynia. Rywalizacja na tym etapie toczy się do dwóch zwycięstw - w pierwszym pojedynku rozegranym w Trójmieście Niebieskie uległy 27:31. Pozostawiły jednak po sobie bardzo dobre wrażenie i wciąż mogą wyeliminować Vistal, czym sprawiłyby niemałą sensację.

Aby tak się stało, trzeba zwyciężyć w czwartkowym spotkaniu. Dzięki ostatniej mobilizacji na początku marca, Ruch przy tysięcznej (!) publice pokonał Start Elbląg i należy przyznać, że - zarówno pod względem sportowym, jak i kibicowskim - zabłysnął na antenie ogólnopolskiej telewizji. Powtórzmy tak wspaniałą oprawę i udowodnijmy, że chorzowskie szczypiornistki mają doskonałych kibiców!

Do hali jak zawsze zapraszamy wszystkich, którzy regularnie odwiedzają sąsiedni obiekt przy Cichej 6. Korzystając z przerwy w dopingowaniu zespołu Waldemara Fornalika wspomóżmy nasze szczypiornistki!

Początek meczu w hali MORiS przy ul. Dąbrowskiego 113 o godz. 18:00. Transmisję telewizyjną przeprowadzi stacja Polsat Sport.

Kibice, którzy staną w niedzielę w młynie, będą mogli zakupić bilet za jedyne 5 zł.


Zapraszamy!
Reklamacreated by:input.com.pl