Aktualności

Pogrom w II lidze

11 marzec 2015, 16:47:13, II ligaRezerwy Ruchu rozgromiły w zaległym meczu II ligi UKS Imperium Katowice.

W spotkaniu 4 grupy II ligi kobiet zespół rezerw Ruchu zdecydowanie pokonał w Katowicach UKS Imperium. Najskuteczniejszymi zawodniczkami Niebieskich były Agnieszka Drażyk i Aleksandra Jaroszewska, które zanotowały po 6 trafień. - To był zaległy mecz z ostatniego weekendu, kiedy występowaliśmy na turnieju w Kwidzynie - opowiada trener zespołu, Adam Wodarski. - Podstawową kwestią było założenie,żeby nie stracić koncentracji po tych udanych zawodach. Nie wystąpiły Senderkiewicz, Płomińska i Lipok, ale za to wystąpiły zawodniczki z pierwszej drużyny - Sucheta i Drażyk. Wygrana przyszła dośc łatwo, ale to przede wszystkim dzięki ogromnej koncentracji dziewczyn i chęci rywalizacji.

UKS Imperium Katowice - KPR Ruch II Chorzów 21:52 (6:25)


Imperium: Trela, Kowalska 2, Markiewicz 1, Serwotka, Szymańska, Bargielska 1, Mazur 2, Koniecka 1, Bala 1, Hadamik 2, Tyl 5, Szczerbińska 1, Libionka 5,  Żelazny, Kozak.
Trener: Michał Boczek
Kary: 16 min
Karne: 1/2

Ruch: Krupa, Gentków, Kiełbus 5, Wazoń 3, Beczek 2, Stokłosa 3, M. Drażyk 4, Łuczyk 5, , A. Drażyk 6, Młynarczyk 1, Prokop 2, Sucheta 2, Jaroszewska 6, Ciołek 4, Jęszczok 5, Kurzaj 4.
Trener: Adam Wodarski
Kary: 4 min
Karne: 6/8

Sędziowali: K. Poloczek (Dabrowa Górnika) i M. Solecki (Bytom)

Reklamacreated by:input.com.pl