Aktualności

Kibice Ruchu? Najlepsi w Polsce!

5 marzec 2015, 14:02:55, Superliga
- Kibice Ruchu są, jak dla mnie, najlepszymi w Polsce - przyznała po ostatnim meczu Kinga Grzyb.

Była zawodniczka Ruchu, a obecnie Startu Elbląg, siłą rzeczy nie mogła być zachwycona końcowym rezultatem spotkania. Niebieskie pokonały zespół z północy Polski i depczą mu po piętach w ligowej tabeli. - Może i świetnie się ten mecz oglądało, ale jakie to ma znaczenie, kiedy schodzi się z parkietu pokonanym? Spotkanie stało na dobrym poziomie. Było mało błędów własnych, wynik w zasadzie czas był "stykowy" i dopiero końcówka zdecydowała o zwycięstwie Ruchu.Niepotrzebnie spieszyłyśmy się w niektórych akcjach, nie wykorzystałyśmy kilku "setek”, dobrych okazji do kontr - oceniała Kinga Grzyb.

Na szczelnie wypełnionych w niedzielę trybunach nie zabrakło męża zawodniczki, doskonale znanego w Chorzowie Wojciecha Grzyba. Dla obojga był to powrót sentymentalny. - W jakimś stopniu na pewno odczułam ten sentyment.  Znana hala, miasto, kibice. Tym bardziej żałuję tej porażki, bo wiadomo, że chciałam pokazać się z jak najlepszej strony. Jak dla mnie, kibice Ruchu są najlepszymi w Polsce. Gdybym grała w Chorzowie i miała za sobą tak cudownych kibiców, to grałoby się zupełnie inaczej. Za tworzoną przez nich atmosferę wielkie ukłony w ich kierunku. Potrafią swoją drużynę dopingować cały mecz w naprawdę świetnym stylu - zaznaczyła skrzydłowa Startu.

Dziękujemy naszym kibicom za stworzenie tak wspaniałej oprawy podczas meczu ze Startem. I, rzecz jasna, zapraszamy na kolejne mecze rozgrywane w hali przy Dąbrowskiego. Najbliższy już w niedzielę - Niebieskie podejmą Sambora Tczew. Początek spotkania o 18:30.

Reklamacreated by:input.com.pl