Aktualności

Wypowiedzi zawodniczek po wygranej ze Startem

3 marzec 2015, 20:33:40, Superliga
Mecz Ruch ze Startem przysporzył wielu emocji. Sprawdźmy, co miały do powiedzenia zawodniczki obu ekip.

Zuzanna Ważna (rozgrywająca Ruchu):

- Nic, tylko się cieszyć, że nasza forma rośnie. Apetyt na sukces rośnie, bo wiemy że stać nas na więcej, niż dotąd pokazałyśmy. Spisujemy się coraz lepiej. Nie jesteśmy pojedynczymi indywidualnościami, tylko jedną drużyną i tym wygrałyśmy ze Startem. Zagrałyśmy dobrze zarówno w obronie, jak i w ataku, zachowałyśmy równowagę. Zostały nam dwa spotkania z drużynami w naszym zasięgu i zrobimy wszystko, żeby je wygrać.

Viktoria Belmas (rozgrywająca Ruchu):


- Na trybunach była świetną atmosfera, na boisku też. Pokazałyśmy, że stać nas na wiele, ale naprawdę dużo nad tym pracujemy. Nad skutecznym atakiem, mocną obroną. Każdy ma prawo do błędów, nie da się przez cały mecz przejść idealnie i nam tez przytrafiło się trochę niepotrzebnych strat. Miałyśmy taki krótki przestój na początku pierwszej połowy, ale na szczęście tylko chwilowy. Trener szybko nas „ustawił” i znów grałyśmy dobrze. Zostały jeszcze dwie kolejki i... wierzę, tak jak i cała drużyna, że szóste miejsce jest jeszcze w naszym zasięgu w tym sezonie.

Hanna Sądej (obrotowa Startu):


- Na pewno za rzadko oddawałyśmy rzuty z drugiej linii. W ogóle zmarnowałyśmy sporo "setek”, byłyśmy nieskuteczne, czasami wręcz trafiałyśmy w bramkarkę. Mecz był emocjonujący, mógł się podobać, ale to kiepskie pocieszenie, kiedy schodzi się z boiska przegranym. Musiałyśmy naprawdę dziś zostawić na boisku dużo zdrowia, Ruch wysoko postawił poprzeczkę.Ta porażka to dla nas zła wiadomość, bo zamiast spokojnie myśleć o play-off i grze w czołówce, to ciągle musimy odpierać ataki Ruchu w tabeli i nie dać się im przeskoczyć. Teraz każdy kolejny mecz będzie dla nas tym z kategorii „o cztery punkty”.

Reklamacreated by:input.com.pl