Aktualności

Trenerski dwugłos po meczu ze Startem

2 marzec 2015, 08:34:48, Superliga
Co po niedzielnym spotkaniu mieli do powiedzenia szkoleniowcy Ruchu i Startu?

W meczu 20 kolejki Superligi Ruch pokonał u siebie Start Elbląg 31:28. Prezentujemy wypowiedzi trenerów obu drużyn po końcowej syrenie.

Antoni Parecki (Start):

- Trzeba przyznać, że oba zespoły stworzyły dziś wielkie widowisko. Oczywiście bardziej z tego faktu może cieszyć się Ruch. My niestety "popisaliśmy" się wyjątkową indolencją strzelecką. W sytuacji, kiedy graliśmy w podwójnej przewadze, nie wykorzystaliśmy  czterech sytuacji bramkowych. Ruch w tym czasie rzucił dwa gole i to był bardzo ważny dla tego meczu moment.Żałuję tym bardziej, że świetnie rozpoczęliśmy drugą połowę. Odrobiliśmy stratę, kilkakrotnie wychodziliśmy na prowadzenie, a na nic się to zdało. Kilka zawodniczek niezbyt rozsądnie  oddawało rzuty, przez co dawaliśmy rywalkom okazje do kontrataków.


Marcin Księżyk (Ruch):


- To był świetny mecz, w którym wiele się działo. Prawie cały mecz utrzymywał się remis i gdy tylko któraś z drużyn „odskakiwała” na dwie bramki, druga natychmiast nadrabiała. Zagraliśmy dobre zawody w obronie, udało się kilka zawodniczek Startu wyłączyć z gry na długie fragmenty spotkania.  Do tego zanotowaliśmy kilka ważnych przechwytów. Dziewczyny zrobiły, co do nich należy i dzięki temu dwa punkty zostały w Chorzowie.

Reklamacreated by:input.com.pl