NIEBIESKIE NIEPOKONANE

22 luty 2015, 18:38:37
Dzisiaj w Warszawie niebieskie zagrały z Varsovią i udowodniły że były najlepszym zespołem 1/2 FINAŁÓW MISTRZOSTW POLSKI JUNIOREK.

Niebieskie niepokonane!!!

W swoim ostatnim meczu niebieskie pokonały zespół Varsovii 26:25 i z pierwszego miejsca awansowały do Finałów.

Awans nasz zespół osiągnął jeszcze przed rozpoczęciem spotkania. Niespodziewanie w pierwszym spotkaniu zespół  z Radomia pokonał drużynę z Płocka 32:28. Nasze zawodniczki jednak podeszły do spotkania bardzo poważnie chcąc udowodnić, że to one są najlepszą drużyną.

W finale wystąpią 4 zespoły. Nasz klub będzie czynił starania by finały rozegrane zostały w Chorzowie.