Aktualności

JESZCZE JEDEN KROK

22 luty 2015, 10:27:12
Już dziś niebieskie o godz. 14.30 zagrają ostatnie swoje spotkanie w 1/2 MISTRZOSTW POLSKI JUNIOREK. Przeciwnikiem naszej drużyny będzie gospodarz turnieju drużyna VARSOVII. Musimy zrobić wszystko by to spotkanie wygrać!!!!!!!!

Aby awansować do finałów Mistrzostwa Polski nie można tego spotkania przegrać. Ale nie będzie tu mowa o żadnej kalkulacji trzeba po prostu zagrać na 100 procent i wygrać to spotkanie.

W sobotę niebieskie zrobiły kolejny duży krok do awansu. O 16.30 w Warszawie juniorki walczące w 1/2 FINAŁÓW MISTRZOSTW POLSKI zmiażdżyły zespół z Radomia 48:27. W drugim pojedynku na tych mistrzostwach PŁOCK jedną bramką pokonał zespół VARSOVII 26:25. Wynik ten nie jest najszczęśliwszym dla naszej drużyny gdyż możliwa jest jeszcze sytuacja że 3 drużyny zgromadzą po 4 punkty i o awansie może zadecydować mała tabelka. My jednak wierzymy że nasze zawodniczki, które w niedzielę o godz 14:30 zagrają swoje spotkanie z VARSOVIĄ przypieczętują, że to one są najlepszą drużyną tego turnieju.

Bramki dla RUCHU  w meczu z RADOMIEM RZUCIŁY: KIEŁBUS 4, BECZEK 11, DRAŻYK 3, SENDORKIEWICZ 5, PROKOP 1, DOKTORCZYK 4, LIPOK 2, JAROSZEWSKA 5, PŁOMIŃSKA 11, CIOŁEK 2.Reklamacreated by:input.com.pl