HORROR W WARSZAWIE

21 luty 2015, 10:26:34NIEBIESKIE W DRAMATYCZNYCH OKOLICZNOŚCIACH WYGRAŁY SWOJE PIERWSZE SPOTKANIE W 1/2 MISTRZOSTW POLSKI.

Pierwsza połowa spotkania nie zapowiadała wielkich emocji. Niebieskie wypracowały sobie czterobrankową przewagę i na przerwę schodziły z wynikiem 16:12. W drugiej połowie drużyna z Płocka zagrała bardzo brutalnie i agresywnie. Na 15 sekund przed końcem spotkania przy stanie 27:27  po jednym z brutalnych fauli na Magdalenie Drażyk na ławkę powędrowała jedna z zawodniczek z Płocka. Ostatnie piętnaście sekund nasze młode zawodniczki rozgrały po profesorsku. Gdy w 60 minucie
zawodniczki z Płocka rzuciły na 27-27 chorzowiankom zostało do
rozegrania swojej akcji 45 sekund. Trener poprosił o czas, porozmawiał ze
swoimi podopiecznymi i..... wyszło.
Ostatnią akcję prawie z końcową syreną skutecznie wykończyła Oktawia Płomińska (która niespełna tydzień debiutowała w PGNiG Superlidze dziś rzuciła 9 bramek!). W obozie niebieskich zapanowała euforia.

KPR Ruch Chorzów - MMKS Jutrzenka Płock 28-27 (16-12)

KPR: Krupa, Wesołka - Kiełbus 4, Beczek 8, Drażyk, Senderkiewicz 2,
Prokop, Doktorczyk 2, Lipok 2, Jaroszewska 1, Płomińska 9, Ciołek,
Jęszczok,      Kurzaj.

W drugim spotkaniu Varsovia pokonała wysoko zespół z Radomia 35:21.

Dzisiaj o godz. 16,30 przeciwnikiem niebieskich będzie drużyna z Radomia. Serdecznie gratulujemy pierwszego zwycięstwa i liczymy dziś na kolejne.