DWIE BRAMKI ZALICZKI

18 luty 2015, 19:06:09, Puchar Polski
29:27 niebieskie wygrały w pierwszym meczu o wejście do FINAL FOUR.

Mecz rozpoczął się od 0:3 do Pogoni i kibice przypuszczali iż koszmar zespołu z Szczecina trwa nadal.
Na szczęście niebieskie po 10 minutach wzięły się do roboty i systematycznie zaczęły odrabianie strat. Do przerwy z końcową syreną bramkę na remis rzuciła Zuzanna Ważna 12:12.
Po zmianie stron na boisku już dominował Ruch który w pewnym momencie uzyskał już nawet 6-bramkową przewagę.
Niestety kilka decyzji sędziów było wielce dyskusyjnych i drużyna z Szczecina ostatecznie odrobiła cztery bramki. Na rewanż do Szczecina jedziemy z dwiema bramkami przewagi i liczymy iż w następnym tygodniu uda się wygrać drugie spotkanie.
RUCH CHORZÓW - POGOŃ BALTICA SZCZECIN 29:27
RUCH: Ciesiółka, Montowska, Pieniowska 1, Jasinowska 1, Piotrkowska 6, Lesik 8, Migała 6, Krzymińska, Rodak 1, Belmas 2, Ważna 4.
POGOŃ: Huczko, Sabała 2, Stachowska 4, Cebula 6, Noga, Głowińska, Płaczek, Stasiach 4, Zimny, Koprowska, Yashchuk 3, Szywerska.