Rezerwy wygrały z Golrią Katowice

16 luty 2015, 08:35:17, II liga
W sobotni wieczór po meczu PGNiG Superligi na parkiecie pojawiły się młode zawodniczki niebieskich, które w większości za tydzień zagrają najważniejsze zawody w dotychczasowej przygodzie z piłką ręczną 1/2 Finałów Mistrzostw Polski które odbędą się w dniach 20-22.02 w Warszawie.

Do Chorzowa przyjechała Gloria Katowice. Zawody w pierwszej połowie przebiegały pod dyktando gospodyń i po 30 minutach na tablicy wyników widniał wynik 22-10. Po zmianie stron do głosu doszły przeciwniczki i nieco zniwelowały rozmiary porażki. Trener Adam Wodarski w drugiej połowie dał pograć wszystkim zawodniczkom, które dotychczas mniej przebywały na boisku w tych rozgrywkach. Na uznanie zasługuje wynik bramkowy zawodniczek na pozycji kołowej (18 bramek), w szczególności Marii Beczek i Karoliny Jasinowskiej.

KPR Ruch II Chorzów - Gloria Katowice 32-23 (22-10)

Bramki KPR Ruch II Chorzów: Maria Beczek - 10, Karolina Jasinowska - 7, Magdalena Drażyk - 4, Agnieszka Kurzaj - 4, Sylwia Ciołek - 2, Katarzyna Kiełbus - 1, Paulina Łuczyk - 1, Agnieszka Młynarczyk - 1, Jessica Prokop - 1 i Anna Waloń - 1.