NIE POZOSTAWIŁY ZŁUDZEŃ

8 luty 2015, 16:38:02
W ostatnim meczu niebieskie nie pozostawiły złudzeń kto był najlepszą drużyną turnieju rozegranego w Chorzowie.

Niebieskie wyszły na spotkanie bardzo zmotywowane  i już po 7 minutach prowadziły 5:0. Bramki dla niebieskich w tym okresie rzuciły Doktorczyk (3) oraz Beczek i Kurzaj.

Do końca pierwszej połowy niebieskie systematycznie powiększały przewagę i do szatni schodziły z 10-bramkową przewagą 17:7.

Kiedy w drugiej części spotkania przewaga wzrosła do 15 bramek trener Adam Wodarski na parkiet sukcesywnie wpuszczał zmienniczki. Ostatecznie niebieskie wygrały 30:18 i bezapelacyjnie wygrały turniej awansując do półfinałów Mistrzostw Polski.

Najskuteczniejszą zawodniczką z 28 trafieniami została zawodniczka niebieskich Oktawia Płomińska.

Serdecznie gratulujemy całej drużynie i życzymy kolejnych zwycięstw w drodze po medal.