Aktualności

Krzysztof Skiba na meczu Niebieskich

4 grudzień 2013, 11:01:01
Podczas ostatniego meczu ligowego rezerw na trybunach pojawił się Krzysztof Skiba. Artysta grupy Big Cyc na spotkaniu rezerw pojawił się przy okazji swojego wieczornego występu w Katowicach. Jak się okazuje piłka ręczna nie jest słynnemu muzykowi obca. Gość specjalny dostał od włodarzy naszego klubu specjalny upominek.

Okazuje się, że w dzieciństwie Krzysztof Skiba sam miał styczność ze szczypiorniakiem. - Mam wielki sentyment do piłki ręcznej, ponieważ w latach siedemdziesiątych byłem w podstawówce, która specjalizowała się w tym sporcie. Nie byłem orłem w tej dyscyplinie, jedyny mój sukces po kilku latach ćwiczeń to propozycja rezerwowego w szkolnej drużynie(śmiech). To oczywiście zawsze jest wyróżnienie - opowiadał nam w swoim stylu Krzysztof Skiba.

Artysta wyraził również chęć udziału w turnieju Beach Handballu. - Bardzo chętnie to zobaczę, a nawet nie tylko zobaczę, a z przyjemnością poprowadzę taką imprezę jako konferansjer. Wiadomo, że publiczność trzeba rozgrzać i zrobić porządne show.
 
Całą rozmowę z Krzysztofem Skibą znajdziecie w nowym numerze Magazynu KPR Ruch Chorzów.
Reklamacreated by:input.com.pl