Aktualności

RUCH CHORZÓW MISTRZEM ŚLĄSKA

13 styczeń 2015, 17:54:06
Zespół juniorek KPR RUCH CHORZÓW w rozgrywkach ligowych wygrał wszystkie swoje spotkania nie tracąc jednego punktu!!!

Ostatnim przeciwnikiem niebieskich była drużyna KS Sośnica Gliwice. Spotkanie rozgrywane w Gliwicach nasze zawodniczki  wygrały 28:24 (12:9) i z kompletem punktów zdobyły Mistrzostwo Śląska.
Niebieskie w rozgrywkach zdobyły komplet punktów. Najwięcej bramek dla niebieskich rzuciły Katarzyna Kiełbus 73, Aleksandra Jaroszewska  67 oraz Maria Beczek 65.
Niebieskie barwy w rozgrywkach reprezentowały: Natalia Krupa, Marianna Gentków, Agata Wesołka - Maria Beczek, Sylwia Ciołek, Natalia Doktorczyk, Oliwia Fraksztajn, Aleksandra Jaroszewska, Paulina Jęszczok, Katarzyna Kiełbus, Zuzanna Krysiak, Agnieszka Kurzaj, Agnieszka Młynarczyk, Jessica Prokop i Klaudia Stokłosa. Trenerem zespołu jest Adam Wodarski.
Zwycięstwo ligi dało naszej drużynie awans do 1/8 Mistrzostw Polski. Turniej odbędzie się w Chorzowie w dniach 23-25.01.2015 r. Przeciwniczkami niebieskich będą zespoły z Kielc oraz Wrocławia. Pierwsze spotkanie niebieskie zagrają w piątek 23.01. z zespołem z Wrocławia. Mecz z drużyną z Kielc odbędzie się w niedzielę 25.01.
Reklamacreated by:input.com.pl