Aktualności

Superliga wraca na parkiety

29 grudzień 2014, 23:16:28, Superliga
Zapraszamy wszystkich w niedzielę o godzinie 16:00 na spotkanie Ruchu Chorzów z Pogonią Szczecin w ramach XII kolejki Superligi kobiet.

Pogoń na półmetku rundy zasadniczej zajmuje szóstą pozycję. Szczecinianki mają na koncie dwanaście punktów, czyli zaledwie jeden punkt więcej niż siódmy Ruch. Ewentualne zwycięstwo Niebieskich w niedzielnym pojedynku da zatem nam awans do górnej połówki tabeli.

Faworytkami spotkania będzie jednak Pogoń, która w pierwszej rundzie pokonała u siebie chorzowianki 35:24. Trzeba jednak pamiętać, że Ruch już wiele razy udowadniał, że potrafi grać z faworytami. Można zatem spodziewać się zaciętego pojedynku.

Chorzowska obrona szczególną uwagę powinna zwrócić na najskuteczniejszą w drużynie Pogoni Agatę Cebulę, która w jedenastu meczach zdobyła już sześćdziesiąt bramek. We wrześniu rozgrywająca pokonywała nasze bramkarki sześciokrotnie.

Początek meczu Ruchu z Pogonią w niedzielę o godzinie 16:00 w hali MORiS przy ulicy Dąbrowskiego 113. Bilety w cenie 10 złotych za bilet normalny oraz 5 złotych za bilet ulgowy. Bilety ulgowe przysługują także osobom, które przyjdą dopingować. Dla dopingujących przeznaczone będą sektory D, E oraz F. Pozostałe osoby prosimy o zajmowanie miejsc na sektorach A, B i C.
Reklamacreated by:input.com.pl