Zwycięstwo na zakończenie pierwszej rundy

15 grudzień 2014, 10:29:15, II liga
Rezerwy Ruchu zakończyły pierwszą rundę rozgrywek II ligi zwycięstwem nad Cracovią 35:31. Chorzowianki na półmetku rozgrywek zajmują trzecią pozycję.

Nasza drużyna wystąpiła w następującym składzie: Natalia Krupa, Marianna Gentków - Maria Beczek, Sylwia Ciołek, Natalia Doktorczyk, Agnieszka Drażyk, Oliwia Fraksztajn, Weronika Fryc, Aleksandra Jaroszewska, Julita Kempa, Katarzyna Kiełbus, Agnieszka Kurzaj, Paulina Łuczyk, Agnieszka Młynarczyk, Jessica Prokop i Anna Waloń.

Pierwsza połowa meczu była bardzo wyrównana. Raz jedna, raz druga drużyna obejmowała jedno lub maksymalnie dwubramkowe prowadzenie. W końcówce minimalnie lepsze były chorzowianki i to one zeszły na przerwę z jednobramkowym prowadzeniem 17:16. Na początku drugiej połowy chorzowianki odskoczyły na sześć bramek i tej przewagi nie oddały do końca meczu, który zakończył się wynikiem 35:31.