Aktualności

Dobry występ Moniki Migały w starciu z Brazylią

29 listopad 2013, 22:33:19
Trzy bramki zdobyła Monika Migała w ostatnim sprawdzianie Biało-czerwonych przed mistrzostwami świata w Serbii. Polki pokonały w Elblągu Brazylię 29:25.

Nasza skrzydłowa mecz z najlepszą drużyną Ameryki Południowej rozpoczęła w pierwszej siódemce. Po kwadransie gry została zmieniona przez Katarzynę Koniuszaniec. Drugą połowę ponownie rozpoczęła Migała, a na ostatni kwadrans Kim Rasmussen znowu desygnował Koniuszaniec. "Gumiś" zdobyła w dzisiejszym meczu trzy bramki.

Przypomnijmy, że w środę Polska również wygrała z Brazylią w spotkaniu towarzyskim. W meczu w Cetniewie Monika Migała zdobyła jedną bramkę.

Na zgrupowaniu reprezentacji młodzieżowej przebywa też Zuzanna Ważna, która występuje z kadrą w Międzynarodowym turnieju o Puchar Śląska. W dzisiejszym meczu z Czeszkami nasza obrotowo-rozgrywająca zdobyła dwie bramki. Reprezentacja młodzieżowa pokonała Czeszki 30:20. Z kolei wczoraj młodzieżówka przegrała z Norwegia 22:30. Ważna zaliczyła cztery trafienia.

W turnieju o Puchar Śląska rywalizuje też reprezentacja Polski juniorek, w której z powodzeniem występuje Natalia Krupa. Bramkarka naszych rezerw ma już za sobą mecze z Czeszkami oraz Norweżkami. Niestety spotkania zakończyły się porażkami Biało-czerwonych.
Reklamacreated by:input.com.pl