MTS lepszy od rezerw Ruchu

24 listopad 2014, 10:53:20, II liga
MTS Żory pokonał przed własną publicznością rezerwy Ruchu. Jest to druga porażka Niebieskich w II lidze w tym sezonie.

Nasza drużyna wystąpiła w następującym składzie: Natalia Krupa - Maria Beczek, Sylwia Ciołek, Natalia Doktorczyk, Agnieszka Drażyk, Magdalena Drażyk, Aleksandra Jaroszewska, Karolina Jasinowska, Julita Kempa, Katarzyna Kiełbus, Agnieszka Kurzaj, Oktawia Płomińska i Anna Waloń. Mecz był wyrównany do 20 minuty. Ostatnie 10 minut pierwszej połowy i początek drugiej to wyraźna przewaga zespołu z Żor. Ten fragment meczu przegrywamy 3:13. W 39 minucie meczu MTS prowadził różnicą 12 bramek. Końcówka meczu była lepsza w naszym wykonaniu, co pozwoliło na zmniejszenie rozmiarów przegranej do 3 bramek - 26:29 (8:17).