Aktualności

Marcin Księżyk oraz Marlena Lesik po meczu z Zagłębiem

22 listopad 2014, 15:46:34, Superliga
Ruch zakończył pierwszą rundę w wielkim stylu, urywając punkt faworyzowanemu Zagłębiu. Zobacz, co po meczu mówili trener Marcin Księżyk oraz Marlena Lesik.

O meczu z Zagłębiem

Marcin Księżyk: Trzeba się cieszyć, bo każdy punkt cieszy. To jest raz. A dwa, że zremisowaliśmy dziś z wicemistrzem Polski, a do tego można powiedzieć, że Zagłębie przyjechało do Chorzowa mocniejsze niż było w poprzednim meczach, bo grała Karolina Semeniuk-Olchawa. Asia jest teraz trochę podłamana, ale absolutnie nie można dzisiaj wieszać na niej psów, bo pomogła nam dziś strasznie w tym meczu. Rzucała bramki z bardzo ciężkich pozycji, także myślę, że to co zrobiła przez cały mecz jak najbardziej zasłania tę ostatnią akcję.

Marlena Lesik: Zremisowałyśmy z Zagłębiem, więc naprawdę trzeba się cieszyć. Mogłyśmy z nimi wygrać, ale się nie udało. Dałyśmy z siebie wszystko i wywalczyłyśmy jeden punkt.

Podsumowując pierwszą rundę

Marcin Księżyk
:  Z jedenastu punktów jestem bardzo zadowolony. Oczywiście mogłoby być jeszcze lepiej, ale bądźmy pokorni i cieszmy się z tego, co jest. Terminarz drugiej rundy jest dla nas bardziej sprzyjający, bo wszystkich przeciwników, z którymi mogliśmy wygrać w pierwszej rundzie mamy teraz u siebie, także myślę, że na własnym parkiecie będziemy w stanie udowodnić, że jesteśmy mocni i z każdą drużyną jesteśmy w stanie wygrać.

Marlena Lesik:  Po jedenastu meczach mamy jedenaście punktów. W poprzednim sezonie mogłyśmy o takim wyniku tylko pomarzyć. W styczniu na parkiet wrócimy z uśmiechami na twarzy. Plan, który został założony przez zarząd jest na razie realizowany, ale mamy nadzieję, że uda nam się tą lokatę jeszcze trochę poprawić.

Reklamacreated by:input.com.pl