Aktualności

Przyjdź i dopinguj Ruch w ostatnim meczu w tym roku

17 listopad 2014, 12:49:18, Superliga
W środę o godzinie 18:00 Niebieskie będą podejmować Zagłębie Lubin. Będzie to ostatnie spotkanie pierwszej rundy rozgrywek oraz ostatnie spotkanie Ruchu w tym roku kalendarzowym.

Zagłębie Lubin to obecny wicemistrz kraju. Marka Miedziowych mówi sama za siebie. Podopieczne Bożeny Karkut to w ostatnich latach obok MKS-u Lublin najbardziej utytułowany zespół. Trzeba jednak uczciwie przyznać, że lubinanki przeżywają obecnie mały kryzys i chorzowianki staną przed ogromną szansą aby pokonać Zagłębie.

Miedziowe do tej pory zdobyły trzynaście punktów i zajmują "dopiero" czwartą pozycję. Apetyty w Lubinie z pewnością mają większe, dlatego należy się spodziewać, że przyjezdne zrobią wszystko aby rundę zakończyć wygraną.

Ruch z kolei jest podbudowany ostatnim zwycięstwem w Tczewie. Trener Niebieskich jest przekonany, że jego zawodniczki mogą pójść za ciosem i zdobyć kolejne dwa punkty. - W pierwszym sparingu przed sezonem wygraliśmy z Zagłębiem różnicą czternastu bramek, potem przegraliśmy dziewięcioma, ale i tak bilans mamy lepszy. Skład Zagłębia od tego czasu się nie zmienił, dlatego nie widzę powodu, żebyśmy się mogli obawiać tego meczu. Dziewczyny muszą po prostu uwierzyć w to, że mogą wygrać. Trzeba wyjść na parkiet z podniesionym czołem, walczyć i wygrać - powiedział nam Marcin Księżyk.

Początek środowego meczu pomiędzy Ruchem, a Zagłębiem o godzinie 18:00 w hali MORiS przy ulicy Dąbrowskiego 113.Jako ciekawostkę dodamy, że rozjemcami spotkania będą Hiszpanie.
Reklamacreated by:input.com.pl