Rezerwy tracą fotel lidera

10 listopad 2014, 09:43:57, II liga
W meczu na szczycie II ligi LZS Tor Dobrzeń Wielki pokonał KPR Ruch II Chorzów 35:29 (15:15)

Nasza drużyna wystąpiła w następującym składzie: Natalia Krupa, Agata Wesołka - Maria Beczek, Sylwia Ciołek, Agnieszka Drażyk, Magdalena Drażyk, Aleksandra Jaroszewska, Julita Kempa, Katarzyna Kiełbus, Agnieszka Kurzaj i Anna Waloń. Pierwsza połowa meczu bardzo wyrównana. O końcowym wyniku zadecydowało pierwsze 10 minut drugiej połowy. W tym czasie nasze zawodniczki straciły 8 bramek z rzędu. Końcówka meczu wyrównana, ale tak dużych strat nie udało się odrobić. Mecz zakończył się wynikiem 35:29 (15:15) dla zawodniczek z Dobrzenia Wielkiego.

TOR Dobrzeń Wielki - KPR Ruch Chorzów 35:29 (15:15)

Ruch: Natalia Krupa, Agata Wesołka - Maria Beczek 7, Magdalena Drażyk 5, Agnieszka Kurzaj 5, Sylwia Ciołek 4, Katarzyna Kiełbus 4, Agnieszka Drażyk 2, Julita Kempa 1, i Anna Waloń 1.

Okazja do rewanżu już w najbliższą środę. W ramach rozgrywek o Puchar Polski KPR Ruch II Chorzów zagra właśnie z LZS-em Tor Dobrzeń Wielki. Mecz zostanie rozegrany w Dobrzeniu Wielkim o godzinie 18:00.

Źródło: niebieskie97.pl