Rezerwy wygrywają ze Startem Michałkowice

23 listopad 2013, 21:46:55, II liga
Zdecydowanym zwycięstwem Niebieskich zakończyło się spotkanie w Michałkowicach między miejscowym Startem, a drugą drużyną Ruchu.

Kibice w Michałkowicach w barwach Ruchu zobaczyli kilka zawodniczek, etatowo występujących w Superlidze. Bramki chorzowianek strzegła Dominika Montowska, a w polu grały: Zuzanna Ważna, Joanna Rodak, Kornelia Karwacka, oraz Agnieszka Pieniowska. Niestety ta ostatnia przedwcześnie opuściła plac gry, z powodu kontuzji kostki, której doznała podczas jednego z ataków.

Taki skład zapewniał dominację Niebieskich od pierwszej do ostatniej minuty. Ruch już do przerwy prowadził z siemianowiczankami 19:10, jednak trenerka Aneta Kowaluk miała sporo pretensji do swoich podopiecznych. W drugiej połowie gra naszych zawodniczek nabrała tempa, a przewaga na koniec spotkania wynosiła aż 26 bramek!

Za tydzień chorzowskie rezerwy będą podejmować przed własną publicznością Sośnicę Gliwice, która obecnie zajmuje czwartą pozycję w drugiej lidze. Ruch pozostaje liderem.

MKS Start Michałkowice - KPR Ruch Chorzów 20:45 (10:19)