Aktualności

Już w piątek gramy z Olimpią-Beskid Nowy Sącz

21 październik 2014, 15:26:45, Superliga
W piątek o godzinie 17:00 Niebieskie będą podejmować Olimpię-Beskid Nowy Sącz w ramach VIII kolejki Superligi kobiet.

MKS Olimpia-Beskid Nowy Sącz po kilku porażkach na początku sezonu zmieniła dotychczasową trenerkę Lucynę Zygmunt na słowackiego szkoleniowca Dusana Danisa. Efekt nowej miotły zadziałał. Nowosądeczanki najpierw wygrały w Tczewie 36:25, a w ostatniej kolejce pokonały przed własną publicznością faworyzowany Start Elbląg 34:31.

Niebieskie po serii trzech zwycięstw złapała zadyszka i w Koszalinie właśnie zanotowały trzecią porażkę pod rząd. Zawodniczki chcą odwrócić kartę w piątkowym meczu z Góralkami, z którymi dzieli nas już tylko jedno miejsce w tabeli. Ewentualna porażka zepchnie Ruch w tabeli poza najlepszą ósemkę.

W składzie Olimpii-Beskid największą uwagę trzeba zwrócić na Katarinę Dubajovą. Rodaczka szkoleniowca w siedmiu meczach tego sezonu zdobyła już 56 bramek i zajmuje drugie miejsce w klasyfikacji najskuteczniejszych zawodniczek. Dla porównania najskuteczniejsza w składzie Ruchu, Monika Migała w siedmiu meczach zaliczyła 27 trafień. To właśnie Dubajova przed rokiem wrzuciła chorzowiankom aż siedemnaście bramek.

Początek meczu VIII kolejki PGNiG Superligi kobiet pomiędzy Ruchem Chorzów, a Olimpią-Beskid Nowy Sącz w piątek o godzinie 17:00 w hali MORiS pzy ulicy Dąbrowskiego 113. Serdecznie zapraszamy!
Reklamacreated by:input.com.pl