Aktualności

Juniorki rozpoczynają od zwycięstwa

19 wrzesień 2014, 09:10:37
W pierwszym meczu sezonu 2014/2015 juniorki Ruchu Chorzów pokonały w Michałkowicach miejscowy Start 37:8 (18:4).

Nasza drużyna wystąpiła w następującym składzie: Natalia Krupa, Marianna Gentków, Agata Wesołka - Maria Beczek, Sylwia Ciołek, Natalia Doktorczyk, Magdalena Drażyk, Oliwia Fraksztajn, Aleksandra Jaroszewska, Paulina Jęszczok, Katarzyna Kiełbus, Agnieszka Kurzaj, Agnieszka Młynarczyk, Oktawia Płomińska i Jessica Prokop. Przez pierwsze pięć minut meczu żadna z drużyn nie potrafiła strzelić bramki. Na boisku panował chaos. Po zdobyciu przez naszą drużynę pierwszego gola gra się uspokoiła, co pozwoliło na stopniowe zwiększanie przewagi, której dziewczyny nie oddały do końca spotkania. Końcowy wynik 37:8 (18:4).

Bramki dla naszej drużyny zdobyły:

Oktawia Płomińska - 8, Natalia Doktorczyk - 5,  Aleksandra Jaroszewska - 5, Katarzyna Kiełbus - 5, Sylwia Ciołek - 3, Magdalena Drażyk - 3, Maria Beczek - 2, Paulina Jęszczok - 2, Agnieszka Kurzaj - 2, Oliwia Fraksztajn - 1 i Jessica Prokop 1.

Więcej o naszych juniorkach znajdziecie na stronie www.niebieskie97.pl

Reklamacreated by:input.com.pl