Aktualności

Przyjdź w sobotę na mecz i dopinguj Niebieskie

4 wrzesień 2014, 08:39:32, Superliga
W sobotę o godzinie 16:00 Niebieskie rozegrają pierwszy w sezonie 2014/2015 mecz przed własną publicznością. Przeciwnikiem Ruchu będzie SPR Olkusz.

Chorzowianki w pierwszej kolejce przegrały ze szczecińską Pogonią 24:35. Na punkty nie mógł też liczyć SPR Olkusz, który przegrał we własnej hali ze Startem Elbląg aż 23:36.

Oba zespoły doskonale się znają. Trenerem SPR-u jest Zdzisław Wąs, który rok temu był szkoleniowcem Niebieskich, zaś w składzie olkuszanek znajdziemy trzy zawodniczki, które w ostatnich latach występowały w Ruchu. Mowa o Monice Wąż, Sabinie Kobzar oraz Natalii Wicik. Oba zespoły mają też podobne cele. Chciałyby awansować do ósemki, dlatego sobotni mecz jest dla nich tym, z gatunku o cztery punkty.

Chorzowianki po dalekiej podróży ze Szczecina nie mają zbyt wiele czasu na trenowanie. W czwartek i piątek należy się raczej spodziewać lekkich, przedmeczowych treningów. Nadal niepewny jest w sobotnim meczu występ Karoliny Jasinowskiej. Decyzja, co do jej gry ma zapaść przed meczem.

Zapraszamy serdecznie do hali MORiS przy ulicy Dąbrowskiego 113 wszystkich naszych sympatyków. Przypominamy też, że uczennice Zespołu Szkół Sportowych nr. 2 im. Gerarda Cieślika mają w tym dniu sportowe rozpoczęcie roku szkolnego. Bilety na nasze mecze w tradycyjnych cenach. 10 złotych bilet normalny, 5 złotych ulgowy. Do nabycia będą też karnety na cały sezon, w cenie 40 złotych.

Uwaga! Na wszystkich kibiców, którzy pojawią się w sobotę hali czeka niespodzianka. Każdy otrzyma wpinkę z logiem Ruchu.
Reklamacreated by:input.com.pl