Aktualności

Do Olkusza po tlen

14 listopad 2013, 14:54:56
W sobotę o godzinie 17:00 w Olkuszu Niebieskie rozegrają ostatni mecz w tym roku kalendarzowym. Naszym przeciwnikiem będzie miejscowy SPR, który podobnie jak Ruch zdobył do tej pory tylko dwa punkty.

SPR Olkusz to beniaminek Superligi. W dotychczasowych spotkaniach zdobył tylko dwa punkty, wygrywając u siebie z KPR-em Jelenia Góra. Olkuszanki zajmują obecnie ostatnie miejsce w tabeli. Warto wspomnień, że w barwach SPR-u grają Kamila Rzeszutek oraz Natalia Wicik. Obie zawodniczki w poprzednim sezonie reprezentowały barwy Ruchu.

Z kolei w naszym obozie nie trzeba przed tym spotkaniem nikogo mobilizować. Podopieczne Michała Pastuszko wiedzą, że muszą sobotnie spotkanie wygrać. - Punkty są nam potrzebne jak tlen do życia. Mogę obiecać, że dam z siebie wszystko w tym spotkaniu. Bardzo chciałabym żebyśmy ten mecz wygrały i musimy to zrobić - zapowiada Agnieszka Podrygała.

Początek meczu w sobotę o godzinie 17:00 w Olkuszu. Sędziami spotkania będą panowie Mariusz Kałużny oraz Tomasz Kondziela z Opola.


Reklamacreated by:input.com.pl