Aktualności

Chorzowianki mistrzyniami Polski!

27 czerwiec 2014, 09:18:43
Zawodniczki naszego klubu UKS PR Ruch Chorzów a zarazem uczennice Zespołu Szkół Sportowych nr 2 w Chorzowie wygrały X Ogólnopolską Gimnazjadę.

W dniach 19.06-25.06. W Kołobrzegu odbyła się X Ogólnopolska Gimnazjada w halowych grach zespołowych. Mistrzem kraju zostały zawodniczki naszego klubu UKS PR Ruch Chorzów a zarazem uczennice Zespołu Szkół Sportowych nr 2 w Chorzowie. W finale  pokonały UKS Handball 28 Wrocław 16 do 13.

W Mistrzowskim teamie grały zawodniczki Anety Kowaluk z rocznika 98:

 KAROLINA KUSZKA,AGATA SALAMON,AGATA WESOŁKA,ŻANETA LIPOK,OKTAWIA PŁOMIŃSKA,ŻANETA SENDERKIEWICZ,JESSICA PROKOP, OLIWIA FRAKSZTAJN, ADRIANNA STELMACH,,PATRYCJA KOWAL oraz 4 zawodniczki z rocznika 99 od trenerki Aleksandry Kaczmarek:

NATALIA STOKOWIEC,PAULINA SPAŁA,WIKTORIA TYSZCZAK,KLAUDIA GRABIŃSKA.

Brązowy medal wywalczyły uczennice z Wąbrzeźna wygrywając z drużyną z Gdyni.

Reklamacreated by:input.com.pl