Piąte miejsce w Polsce młodziczek

10 czerwiec 2014, 08:52:38
Podopieczne Aleksandry Kaczmarek z rocznika 1999 zajęły piąte miejsce w finale mistrzostw Polski rozgrywanych w Dźwirzynie i Mrzeżynie.

Niebieskie w meczu o piąte miejsce pokonały po zaciętym spotkaniu SKS Kusego Kraków 24:23 (11:13). Warto podkreślić, że w turnieju finałowym brało udział aż szesnaście zespołów, więc piąte miejsce jest niewątpliwym sukcesem. Mistrzyniami Polski zostały zawodniczki MOSM-u Tychy, które przegrały z chorzowiankami rywalizację w mistrzostwach Śląska. To świadczy o bardzo wyrównanym poziomie zawodów.

Warto wspomnieć też o nagrodach indywidualnych dla naszych zawodniczek. Natalia Stokowiec została wybrana do najlepszej siódemki turnieju. Paulinę Jaśkiewicz uznano za najlepszą bramkarkę zawodów, z kolei Natalia Kolonko została królową strzelczyń, zdobywając 56 bramek.