Aktualności

Nowy numer Handball Polska

16 czerwiec 2018, 19:22:58
W kioskach można znaleźć nowy, 130. numer magazynu Handball Polska.

Z wyborem tematu numeru nie było problemów.Reprezentacja Polski kobiet trzeci raz z rzędu awansowała na Mistrzostwa Europy! W ostatnich meczach biało-czerwone pewnie pokonały Włoszki i Słowaczki. teraz można się szykować do turnieju, którego gospodarzem będzie Francja.

Kadra kobiet rocznika 2000 w zeszłym roku rywalizowała w dywizji b mistrzostw europy. był to przedsmak emocji i wyzwań z jakimi podopiecznym Agnieszki Truszyńskiej przyjdzie się zmierzyć wkrótce podczas Mistrzostw Świata w Kielcach (7-19.08.2018). młode polki celują w pierwszą ósemkę zawodów, a niedawno poznały grupowe rywalki.

Polecamy wywiad z trenerem Robertem Lisem. pierwszy sezon pracy z kobiecą drużyną i od razy potrójna korona – mistrzostwo polski, puchar polski i challenge cup. to się nazywa wejście smoka!

Koniec sezonu to także czas na podsumowanie sezonu w Superlidze. wśród mężczyzn PGE VIVE, Orlen Wisła i Azoty po raz czwarty z rzędu zgodnie obsadziły podium mistrzostw polski. z kolei szczypiornistki MKS Perła odzyskały krajowy prymat. sukces mogły świętować na cztery kolejki przed metą rozgrywek.

W tym numerze rozpoczynamy cykl publikacji związany z treningiem motorycznym i z fizjologią wysiłku. z pewnością młodzi szkoleniowcy potraktują te materiały jako wzbogacenie swojego warsztatu. Autorem jest trener przygotowania fizycznego m.in. w SMS ZPRP Kielce, Mariusz Skuta.

Reklamacreated by:input.com.pl