Aktualności

Niedziela z Niebieskimi

1 maj 2014, 09:08:13, Superliga
Po niemal dwóch miesiącach przerwy do naszej hali wracają rozgrywki Superligi. W niedzielę o 16:00 Niebieskie będą podejmować KPR Jelenia Góra. Po nich rezerwy zagrają o awans do I ligi.

Ruch z KPR mierzył się w tym sezonie trzykrotnie. W każdym z tych spotkań górą były gospodynie, tak więc dwa razy wygrywał zespół ze stolicy Karkonoszy, a raz wygrały Niebieskie.Ostatni raz z KPR-em graliśmy 5 kwietnia. Mecz zakończył się wynikiem 31:21 dla jeleniogórzanek.

Niebieskie do spotkania przystąpią zmotywowane zwycięstwem w Olkuszu. W ekipie Janusza Szymczyka nie ma większych urazów, dlatego w niedzielę nasze ulubienice powinniśmy zobaczyć w najsilniejszym składzie.

Spotkanie Superligi odbędzie się w naszej hali o godzinie 16:00. Po nim na parkiecie pojawią się nasze rezerwy, które rozegrają rewanż barażu o awans do I ligi z Koroną Handball.

W pierwszym meczu kielczanki wygrały 29:22. Trenerka Aneta Kowaluk wie, że w niedzielnym spotkaniu bardzo ciężko będzie o korzystny rezultat. Liczy jednak, że własne ściany oraz doping chorzowskich kibiców pozwoli wznieść się na wyżyny swoich umiejętności chorzowiankom i uda się wywalczyć awans do I ligi.

Początek meczu Ruchu II Chorzów z Koroną Handball w niedzielę o 18:30.

Reklamacreated by:input.com.pl