Aktualności

Wóz albo przewóz

19 maj 2018, 07:36:17, Superliga
Czas na ostatni ligowy mecz w tym sezonie.

Mecz Ruchu z Piotrcovią już dziś. Rywalki są już pewne utrzymania. Nasz zespół wciąż nie jets pewny ligowego bytu, dlatego cel jest prosty - wygrana za trzy punkty!

Przez miniony tydzień nasz zespół pracował nad rozwiązaniami taktycznymi, które mają okazać się sposobem na najbliższego rywala. W piątek odbył się ostatni trening połączony z analizą wideo piotrkowianek.

Sobotni mecz będzie wymagający tylko ze względu na stawkę, ale także dyspozycję rywala. Piotrcovia plasuje się na 8. miejscu w ligowej tabeli (21 punktów). Od kilku miesięcy grającym trenerem drużyny jest Agata Wypych. 

Niebieskim do utrzymania potrzebne jest zwycięstwo, lub strata punktów przez KPR elenia Góra (gra z Koroną Handball Kielce, która na pewno zajmie ostatnie miejsce).

- Potrafimy grać na wyjeździe, już to w tej rundzie pokazaliśmy. Piotrcovia gra nierówno, przeplata dobre spotkania ze słabymi, am problemy z ofensywnie usposobionymi drużynami - zauważa trener Jarosław Knopik. - Ogromnym plusmem jest to, że mam do dyspozycji wszystkie zawodniczki - dodaje.

Początek meczu o godzinie 17:00. Do boju Ruch!
Reklamacreated by:input.com.pl