Aktualności

Utrudnić życie rywalkom

28 kwiecień 2018, 13:49:24, Superliga
Już w niedzielę na własnym parkiecie rozegramy mecz, którego stawką może być utrzymanie w PGNiG Superlidze.

Dzięki środowemu zwycięstwu nad Koroną Handball, Ruch utrzymał się na 10. miejscu, gwarantującym bezpośrednie utrzymanie. Ponadto zwiększył przewagę nad Koroną i ucieka znajdującemu się na miejscu barażowym KPR Jelenia Góra (do trzech punktów).

Dlatego stawka niedzielnego meczu w Jeleniej Górze będzie bardoz wysoka. Wygrana Niebieskich sprawi, że utrzymanie będzie na wyciągnięcie ręki, a sytuacja rywalek z Karkonoszy krytyczna.

Sytuacja kadrowa naszego zespołu pozostała bez zmian. DO gry wciąż nie są gotowe wracające po kontuzji Agnieszka Drażyk i Renata Kajumowa. Reszta zawodniczek pozostae do dyspozycji trenera Jarosława Knopika.

- Sytuacja jest taka, jak przed meczem z Koroną. Rywalki miały nóż na gardle, a naszą wygraną praktycznie zepchnęliśmy je do baraży. W momencie kiedy wygralibyśmy z Jelenią Górą, to mocno skomplikujemy im sytuację. Musimy zrobić wszystko co w naszej mocy i wygrać te spotkanie - zaznacza szkoleniowiec.

Początek meczu z KPR w niedzielę o godzinie 17:00, w hali MORiS w Chorzowie, przy ul. Dąbrowskiego 113. Ceny biletów: 10 PLN (normalny) i 5 PLN (ulgowy).

Liczymy na Waszą obecność!
Reklamacreated by:input.com.pl