Aktualności

Mamy pomysł na ten mecz

19 kwiecień 2018, 08:56:31, Superliga
- Rywalki będa podrażnione ostatnią porażką z Koroną - zaznacza przed dzisiejszym meczem z Piotrcovią trener Knopik.

Najważniejsza informacja przed dzisiejszym meczem, to stabilizacja kadrowa. Po absencji spowodowanej przeziębieniem wraca Magdalena Drażyk, uraz wyleczyła także Marcelina Polańska. Niestety, zabraknie kontuzjowanej Renaty Kajumowej (skręcenie stawu skokowego). - Dzięki temu nie będziemy już tak taktycznie ubodzy, jak to miało miejsce w poprzednim meczu, przegranym jedną bramką w ostatniej minucie w Kobierzycach - komentuje trener Jarosław Knopik.

Jakiego widowiska należy spodziewać się w czwartek? Walka o otrzymanie wkracza w decydującą fazę, więc ostrych zagrań zapewne nie zabraknie. - W naszych meczach jest zawsze dużo walki, agresji i kar. Kluczem do zwycięstwa będzie nie dać się im sprowokować do agresji. Nasze przeciwniczki "żyją" z gry do przodu, więc musimy bardzo mocno postawić im się w obronie - ocenia Knopik.

- Rywalki pewnie będą bardzo podrażnione porażką z Koroną i zmotywowane maksymalnie, by odbić sobie tamtą porażkę. Z przecieków jakie do nas dotarły wiemy, że zawodniczki bardzo dobrze przyjęły decyzję zarządu piotrkowskiego klubu, który na początku kwietnia zdymisjonował trenera Rafała Przybylskiego. Zastąpiła go rozgrywająca Agata Wypych, która teraz nie pojawia się długo na parkiecie, ale jednak wchodzi do gry w newralgicznych, trudnych momentach i pomaga drużynie. Mamy już pomysł na ten mecz, pozostaje tylko dobrze go zrealizować - kończy nasz szkoleniowiec.

Początek meczu o godzinie 18:00. Zapraszamy wszystkich na trybuny! Bilety w cenie 10 PLN (normalny) i 5 PLN (ulgowy).

źródło: Sport
Reklamacreated by:input.com.pl