Aktualności

Przywieźć komplet

19 styczeń 2018, 13:36:46, Superliga
W sobotę Niebieskie czeka wyjazdowe spotkanie w Jeleniej Górze.

Cel może być tylko jeden - zwycięstwo. Najlepiej za trzy punkty. - Chętnie zamieniłbym minus 22 w pucharze tak, by w Jeleniej Górze było plus jeden - komentował po odpadnięciu z Pucharu Polski trener Jarosław Knopik. Liga to oczywiście priorytet dla naszego zespołu. Wygrana w stolicy Karkonoszy znacznie zbliżyłaby zespół do celu, jakim jest utrzymanie.

Niebieskim nigdy nie grało się tam łatwo. Nawet, gdy zajmowały miejsca w TOP8 i kwalifikowały się do fazy play-off, w Jeleniej Górze punkty przychodziły z trudem, albo... nie przychodziły wcale.  - Meczu z Pogonią nie możemy "zamieść pod dywan". Trzeba wyciągnąć wnioski, bo nie możemy pozwolić sobie na powtarzanie pewnych błędów. Mam nadzieję, że przywieziemy trzy punkty - mówi Katarzyna Masłowska.

Zawodniczka wróciła do gry po przymusowej pauzie (kara od Komisji Ligi za faul w spotkaniu z Zagłębiem). To bardzo dobra wiadomość, ale nie jedyna. Do gry gotowa będzie także Karolina Kuszka (zmagała się z grypą) i prawdopodobnie również Karolina Jasinowska (naciągnęła mięsień w meczu ze Startem). Nadal z gry wykluczone są Oktawia Mrozek (kontuzja palca) i Joanna Rodak (rehabilitacja kolana).

Mecz z KPR rozpocznie się w sobotę o 17:30. 
Reklamacreated by:input.com.pl