Aktualności

Gramy o ćwierćfinał!

16 styczeń 2018, 21:30:36, Superliga
W środowy wieczór zagramy w Chorzowie o awans do 1/4 finału Pucharu Polski. Liczymy na waszą obecność!

W ostatniej ligowej kolejce Ruch uległ Startowi Elbląg 29:34, ale długo na tablicy utrzymywał się remis. - Szkoda straconych punktów. Za dużo błędów, strat i przeciwnik to wykorzystał. Sporo było z naszej strony rzutów niecelnych, niepotrzebnych fauli. Szkoda - podsumowała Karolina Jasinowska.

Teraz przed chorzowiankami spotkanie z  Pogonią Szczecin. Stawką będzie ćwierćfinał Pucharu Polski! - U siebie zawsze chcemy grać jak najlepiej. To nasze boisko, nasza publiczność, zawsze zostawiamy tu kawał serducha. I nawet, jeśli rywal jest na papierze mocniejszy, to chcemy takie różnice zniwelować ambicją, walką - zaznacza nasza kołowa.

Pogoń w PGNiG Superlidze zajmuje 6. miejsce z 24 zdobytymi punktami. Ale w środę o awansie do ćwierćfinału zadecyduje tylko 60 minut gry. Wszystko jest więc możliwe. - Chcemy powalczyć w tym pucharze. Fajnie gdyby znów wsparło nas tylu kibiców co ze Startem. Kiedy kibice tak wspierają, motywują, to jest to… piękne - uśmiecha się Jasinowska.

Początek spotkania w środę o godzinie 18:00. Przypominamy, że wszyscy, którzy zakupią bilet do „młyna” (5 PLN) wesprą zbiórkę pieniędzy dla Artura Leszka. Szczegóły pod tym linkiem.

Reklamacreated by:input.com.pl